مهر فوری سعادت آباد – مهر فوری شهرک غرب

انواع مهرهای فوری در سعادت آباد

مهر فوری یکی از کاربردی ترین وسایل می باشد که ساخت مهر سعادت آباد این شرایط را برای مشتریان محیا کرده است که انواع مهرهای خود را از مهر فوری سعادت آباد تقاضا کنند و در کمترین زمان دریافت کنند.

مهر وسیله ای کاربردی است که برای شناسایی افراد خاص مورد استفاده قرار می گیرد.

برای مثال در زمان مراجعه به پزشک مهر سندیتی است بر پزشک بودن وی چون در مهر اسم پزشک و شماره نظام پزشکی آن قید شده است.

در ساخت مهر سعادت آباد شرایط ساخت مهرهای متفاوت و با طراحی خاص برای مشتریان فراهم شده است. در ادامه به بررسی پایه مهرهای پر طرف دار این شرکت می پردازیم.

ساخت انواع مهر ژلاتینی

مهر پایه اتوماتیک ساخت مهر سعادت آباد

مهر اتوماتیک از مهرهای پرطرفدارترین مشاغل مختلف مثل مهندسین و پزشکان می باشد. این مهر به استامپ نیازی نداشته و با حجم کوچک به راحتی قابل حمل و استفاده است. مهرهای اتوماتیک انواع مختلفی از جمله مهر لیزری دارند که در ادامه با آنها بیشتر آشنا خواهیم شد.

ویژگی های مهر ژلاتینی:

مهر ژلاتینی همانگونه که از اسم آن مشخص است از موادی ژله ای به قطر ۳ میلی متر درآمده و سایزهای مختلفی دارد ساخته می شود و در بین مهرها بیشترین کاربرد و مصرف را دارد و از نظر طول عمر و هزینه به صرفه ترین مهر محسوب می شود.

استفاده مهر ژلاتینی به دو صورت می باشد:

مهر ژلاتینی با پایه معمولی (پایه های پلاستیکی یا کریستالی):

اگر مهر با کمترین هزینه را می خواهید باید از این مدل مهر استفاده کنید چون از نظر هزینه پایین ترین قیمت را در بازار دارد. نام دیگر مهر ژلاتینی مهر پلاستیکی می باشد که به دلیل داشتن انعطاف زیاد، طول عمر خیلی بالایی دارد. به شرط اینکه از نور مستقیم خورشید در امان باشد چون نور خورشید ژلاتین را خشک می کند و مهر شما کارایی خود را از دست می دهد.

آماده شدن مهر ژلاتینی و تحویل آن در مهر سعادت آباد:

  1. مهر ژلاتینی فوری: از ژلاتین با کیفیت بالاتری استفاده می شود و در کمتر از نیم ساعت آماده می شود و هزینه ساخت آن دو برابر هزینه ساخت معمولی می باشد.
  2. مهر ژلاتینی معمولی: به طور معمولی ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از سفارش آماده می شود و از نظر ظاهر و سایر فرق چندانی با مهر فوری ندارد.

 

مهر ژلاتینی با پایه اتوماتیک در مهر سعادت آباد:

وقتی که ساخت ژلاتین ما به اتمام رسید چه به صورت فوری و غیرفوری می توانیم آن را با استفاده از چسب مخصوص بر روی پایه اتوماتیک چسبانده می شود و دیگر شما به استامپ نیازی ندارید چونکه درون آن یک استامپ قابل شارژ تعبیه شده است که علاوه بر استفاده از استامپ، عمر ژلاتین را چندین برابر می کند و به مراتب کیفیت خیلی بالاتری دارد.

مهر ژلاتینی در مهر سعادت آباد از پرمصرف ترین نوع مهرها می باشد. مانند: مهر دسته چک، مهر شخصی،   مهر شرکت، مهر ادارات و بانک ها

معرفی مهر های ویژه پزشکان در مهر سعادت آباد:

مهر پزشکان باید از خصوصیت مشخص برخوردار باشد که می توانیم این خصوصیات را به چند دسته تقسیم کنیم که مهمترین آن کیفیت ساخته شده است که ما در مهر سعادت آباد بهترین کیفیت را برای مشتریان خود عرضه می کنیم.

برای اینکه مهر پزشکان استفاده زیادی می شود و اگر مقاوم نباشد خیلی زود آسیب دیده و دیگر قابل استفاده نمی باشد.

ما در مهر سعادت آباد از بهترین کیفت ها استفاد می کنیم از دیگر ویژگی های مورد نیاز برای مهر پزشکان قابلیت حمل آسان و ظرافت مساحت آن است که باعث حذف مهرهای بزرگ و غیر اتوماتیک از لیست انتخاب پزشکان شده است.

مهر سعادت آباد با تجربه چندین ساله خود در زمینه ساخت مهر این اطمینان را به پزشکان عزیز می دهد که از بهترین محصولات برای طراحی و ساخت استفاده می کند و همیشه در صدد جلب رضایت شما مشتریان گرامی می باشد.

معرفی مهرهای ویژه مهندسین در مهر سعادت آباد:

مهر نظام مهندسی یکی از پرکاراکترترین و پرکاربردترین مهر محسوب می شود.

به مجموعه مهرهای مهندسین دسته های عمران، مکانیک، معماری، برق و … مهر نظام مهندسی گفته می شود.

طراحی مهر نظام مهندسی در سعادت آباد:

در قسمت اول نام و نام خانوادگی مهندس درج می شود.

در قسمت دوم رشته ی مهندس درج می شود.

در قسمت سوم شماره پروانه اشتغال درج می شود.

در قسمت چهارم شماره نظام مهندسی و در سطر آخر شماره شهرسازی و یا همان شماره امضاء ثبت می گردد.

مهر نظام مهندسی جیبی در سعادت آباد:

مهر جیبی کاربرد فراوانی برای مهندسین دارد به دلیل مشغله فراوانی که دارند، مهر جیبی مهندسی در مهر سعادت آباد با همان طراحی و فونت ساخته می شود.

کم حجم بودن دستگاه و تاشو بودن آن باعث تمایذ آن از پایه های دیگر می شود که به راحتی می توان آن را در جیب و یا کیف نگهداری کرد.

با توجه به اینکه مهندسین تردد زیادی در سطح شهر دارند استفاده از مهر جیبی می تواند در سهولت نگهداری آن خیلی مؤثر باشد.

خصوصیات مهر نظام مهندسی در مهر سعادت آباد:

۱- معمولاً به شکل مستطیل در ابعاد ۵/۵ در ۲ سانتی متر می باشد.

۲- معموات نوشته مهر به صورت چهار سطری می باشد، در یک سطر نام مهندس همراه با رشته تخصصی طراحی می شود و در سه سطر بعدی شماره نظام، پروانه اشتغال و شهرسازی طراحی می گردد.

۳- برای سفارش مهر نظام مهندسی نیاز به ارائه مستندات الزامی می باشد.

۴- معمولاً در مهر نظام مهندسی از پایه اتوماتیک استفاده می شود.

02126742063