چاپ لیوان حرارتی

مقدمه ای بر چاپ لیوان حرارتی در سعادت آباد

از جمله لیوانهایی که طرفداران زیادی پیدا کرده همین لیوان می باشد که در ایران لیوان حرارتی یا لیوان جادویی معروف شده است. خیلی ها هستند که این لیوان را نمی شناسند و از نحوه کارکرد آن اطلاعی ندارند.

خیلی از مردم ندانسته آن را سفارش داده اند و وقتی تحویل گرفتند تعجب کردند که چرا هیچ عکسی روی آن چاپ نشده است اما وقتی به آن ها می گوییم که این لیوان جادویی می باشد بسیار تعجب می کنند.

نحوه عملکرد لیوان حرارتی در سعادت آباد:

سیستم عملکرد لیوان حرارتی و جادویی بسیار شگفت انگیز است. لیوان های حرارتی که در انواع متفاوت تولید می شود و رنگ های متفاوتی دارد.
لازم به ذکر است که لیوان حرارتی و جادویی با خاصیت حرارتی و جادویی خود مستقیماً از چین وارد ایران    می شود و خاصیت جادویی و حرارتی آن به عکسی که روی آن چاپ می شود ندارد که لایه ی رویی لیوان   فوق العاده به گرما و حرارت حساس می باشد و در برابر حرارت از خود واکنش نشان می دهد و رنگ های عجیب و خاصی را نمایان می سازد.

همه ی لیوان های حرارتی در شرایط عادی مشکی رنگ می باشند. البته درون لیوان های حرارتی و جادویی رنگ های متفاوتی دارند ولی سطح بیرونی آن ها دارای مواد سختی است که در حالت سرد کاملاً به رنگ مشکی می باشد.
وقتی نوشیدنی های گرمی مثل قهوه یا چای داخل لیوان ریخته می شود و باعث می گردد سطح آن گرم شود و در چند ثانیه لیوان تغییر رنگ داده و به رنگ سفید در می آید اما اگر عکسی روی آن چاپ شده باشد به شکل شگفت انگیزی روی لیوان ظاهر می شود. در حالت عادی شما هیچ عکس یا طرحی را نمی توانید مشاهده کنید و فقط یک لیوان مشکی کاملاً معمولی را می بینید اما وقتی نوشیدنی گرم را درون لیوان حرارتی یا جادویی   می ریزید با سرعت زیاد تغییرات را می توانید ببینید و یکباره عکس چاپ شده ظاهر می گردد و واقعاً می تواند یک سورپرایز زیبا و فوق العاده باشد که به عنوان تبلیغات و یا هدیه کاربرد دارد.

بعد از سرد شدن لیوان رنگ آن مشکی می شود و دیگر هیچ چیزی روی آن نمی توانید ببینید. در ادامه عکس های لیوان های خام و چاپ نشده را خواهید دید.

مقاومت چاپ لیوان حرارتی در سعادت آباد:

همانطور که متوجه شده اید لایه بیرونی لیوان خاصیت حراراتی و جادویی دارند که در کارخانه این لایه را با دستگاه های مخصوص روی لیوان اندود می کنند.

برای شست و شوی لیوان با دست هیچ مشکلی برای لیوان پیش نمی آید و چاپ آن محفوظ می ماند اما وقتی لیوان را با اسکاچ یا سیم ظرفشویی بشورید روی سطح بیرونی آن آسیب می بیند برای همین باید در نگهداری آن دقت نمایید.

خیلی ها سؤال می کنند که خاصیت حرارتی و جادویی بودن لیوان بعد از مدت ها از بین می رود؟

می توانم بگم که جواب این دوستان خیر می باشد و خاصیت حرارتی و جادویی لیوان برای همیشه ماندگار است و به مرور زمان اتفاقی برای آن نمی افتد.

کیفیت چاپ روی لیوان حرارتی در سعادت آباد:

کیفیت چاپ روی لیوان حرارتی خیلی عالی و خوب می باشد و درجه کیفی لیوان های حرارتی در سعادت آباد همگی +A می باشد و از بهترین متریال ساخته شده به همین دلیل قیمت آن نسبت به لیوان های دیگر     گران تر می باشد.

چه چیزی می توانیم روی لیوان حرارتی در سعادت آباد چاپ کنیم؟

در واقع محدودیتی برای چاپ عکس دلخواه شما وجود ندارد. عکس، لوگو، آرم و یا نقاشی و … را می توانیم روی لیوان چاپ کنیم. شما می توانید هر عکسی را مانند عکس خواننده مورد علاقتون و یا عکسی از طبیعت را در چاپ لیوان حرارتی در سعادت آباد سفارش دهید. شما می توانید به تعداد زیاد لوگوی شرکت یا سازمان یا ارگان خود را برای تبلیغات سفارش دهید و لیوان بسیار زیبا و هیجان انگیزی را برای تبلیغات خود سفارش دهید.

خلاصه از عملکرد لیوان حرارتی در سعادت آباد:

لیوان حرارتی در سعادت آباد یک محصولی است که به خاطر عمل کرد آن خیلی مورد توجه قرار گرفته است و کارکرد آن بسیار جالب است. بدنه ی این لیوان از ماده ی مخصوصی ساخته شده است که نسبت به گرما واکنش نشان می دهد و با گرما تغییر رنگ می دهد به همین دلیل به آن لیوان حرارتی می گویند.

در حالت سرد این لیوان ها کاملاً به صورت مشکی می باشد و به هیچ عنوان عکسی که روی آن چاپ شده را نمی توانید ببینید اما وقتی نوشیدنی گرم داخل آن ریخته می شود چاپ دلخواه شما نمایان می شود.

لیوان حرارتی در سعادت آباد می تواند سورپرایز ویژه ای برای هدیه دادن باشد. شما می توانید لوگو یا طرح یا هرچیز دیگری که به دلخواه شما انتخاب شده است را سفارش دهید و از عملکرد آن حیرت زده شوید.

لیوان حرارتی در سعادت آباد بهترین تبلیغ برای شرکت ها و ارگان ها با چاپ لوگو و آرم روی آن می باشد و کسب و کار شما را برجسته تر از دیگران نشان خواهد داد.

ابعاد لیوان حرارتی در سعادت آباد:

ارتفاع لیوان حرارتی ۵/۹ سانتی متر است و قطر دهانه ی آن ۸ سانتی متر می باشد. اندازه ی قطر لیوان از پایین تا بالا یکسان می باشد. دور لیوان حرارتی در سعادت آباد ۲۷ سانتی متر است اما ابعادی که می توان روی آن چاپ کرد ۳/۹ در ۲۰ سانتی متر است.

مشخصات لیوان حرارتی در سعادت آباد:

  • جنس: سرامیک
  • رنگ: در حالت گرم سفید و در حالت سرد مشکی
  • نوع شست و شو: قابل شست و شو با ابر نرم
  • وزن: ۲۷۰ گرم
02126742063